«Барвінок»

Середня група   № 1  «Барвінок»

Наша група називається «Барвінок». Назва квітки означає: любов, ніжність, нескореність, перемога. Саме це ми виховуємо у своїх діток і працюємо за такими лініями розвитку:

1. Фізичний розвиток. Стараємось виховати діток здоровими. Адже «В здоровому тілі – здоровий дух». Та оздоровлюємо за такими принципом «Сонце, повітря і вода – наші найкращі друзі».
  2. Соціально-моральний розвиток. Виховуємо дітей справжніми громадянами України. А це виховання починається з маминої колискової. Адже колискова – це пісня, колискова – це серце, колискова – це любов.
  3. Емоційно-ціннісний розвиток. Виховуємо дітей чуйними, щирими, доброзичливими, співчутливими, дружелюбними, вчимо берегти свій родовід. Адже в народі кажуть: «Хто цурається свого родоплемені – той як перекотиполе».
  4. Пізнавальний розвиток. Вчимо дітей пам’ятати, що ми є частиною природи, тому треба дбайливо ставитись до природи, Адже без неї нічого не існує.
  5. Мовленнєвий розвиток. Вчимо дітей розповідати вірші, казки, оповідання. Прививаємо любов до усної народної творчості: потішки, лічилки, скоромовки, приказки, прислів’я.
  6. Художньо-естетичний розвиток. Дбаємо щоб діти відчували, милувалися, захоплювалися світом прекрасного.
  7. Креативний розвиток. Розвиваємо у дітей фантазію, творчість та вміння раціоналізувати і бачити наслідки.

Тому дітей ми виховуємо так, щоб вони відчували себе з нами партнерами по спілкуванню, яким можна довіряти.

Вихователі:

йййГолюк Лариса Ярославівна

Спеціаліст вищої категорії.

Працює над проблемою «Формування активної позиції дитини дошкільного віку, а саме за темою: «До джерел народних за знаннями»».

цццц

Полупан Людмила Петрівна

Спеціаліст.

Працює над проблемою – Художня праця у дітей дошкільного віку, за темою «Руками творять дива».

яяяПомічник вихователя:

Курсик Оксана Анатоліївна

Цвіте барвінок восени

Цвіте барвінок восени,

Коли запахли дні снігами,

Немов мелодія весни

Зашелестіла під ногами.

І радісно стає до сліз,

І відпливає сум відчаю

Під шепіт золотих беріз,

Що серце трепетом проймають.

Неначе ніжний цвіт небес

Отут довкола під ногами.

Немов би любий хтось воскрес,

В цей день, що дихає снігами.

В групі існують різні ігрові зони, а саме: «Перукарня», «Кухня», «Лікарня» та інші.

ццууу

Для всебічного розвитку дитини маємо різні куточки:

«Драматизація», «Усамітнення», «Самостійної художньої діяльності», «Національний», «Природи», «Рядження», «Куточок фізичного виховання»

іваіав ппіів

Діти люблять відвідувати гуртки: образотворчого мистецтва, англійської мови, хореографії.