«Семицвітка»

Група «Семицвітка»

Семицтвітка – Божа квітка: з неї райдуга зійшла, сині, жовті, білі квіти у один вінок сплела, щоби все довкруг цвіло, в мирі й радості жило!

Семицвітка… Це різнокольоровий віночок із Розумників і Розумничок, в якому дні за днями творяться розумні, добрі і щедрі діла на радість, честь і славу дитячого садочка «Лелітка».

ііввіві

Гринчук        Лариса Арсентіївна        вихователь вищої категорії     стаж роботи 29 років  освіта вища

вапвапв

Чикалюк     Світлана Володимирівна вихователь-спеціаліст     стаж роботи 5 років освіта вища

впапвап

Карпюк  Лариса Петрівна  помічник-вихователя  стаж роботи 4 роки

Група «Семицтвітка» активно працює над формуванням в дітей універсальних умінь і здібностей через розвиток екологічної освіти. Державна програма розвитку дитини «Я у Світі» окреслила головні завдання з екологічного виховання малят. А успіх екологічного виховання дошкільників залежить від того, який зміст знань про складний і багатомірний світ природи їм пропонують вихователі і батьки.

увапвап вапвп

Діти групи «Семицвітка» мають різнобічні інтереси.

Вони вміють творити, співати, вчитися й відпочивати.

Кожен день ­­–– це крок у незвідане, цікаве й захоплююче.

Девіз нашої групи: «Дружба –– велика сила».

кукукук прар апрар