новина 1

123

«Дзвіночок»

Молодша група «Дзвіночок»

Ми дзвіночками звемося
Хоч ніхто ніколи,
Щоб хоч раз ми подзвонили
Тими дзвониками в полі

Читать далее

«Волошка»

Легенда про ВОЛОШКУ
Сільський красень Василь якось косив жито.
Саме тоді в полі бавилися русалки.
Одній з них хлопець дуже сподобався, і вона його зачарувала.

Читать далее

«Ромашка»

ДНЗ №7 м. Луцьк. Група «Ромашка»

Читать далее

«Мальва»

Група «Мальва»

          Квітнуть мальви біля хати,

          Славлять український рід.

           Біля вікон садить мати,

         Щоб берегли сім’ю від бід.

Читать далее

«Незабудка»

Як ті маленькі квіточки

Що тягнуться до сонечка

У «Незабудці» діточки

Зростають сини й донечки

Читать далее

Пренатальна і перинатальна педагогіка

14 травня 2013р. в м.Києві відбулася Міжнародна конференція «Психолого-педагогічні аспекти пренатальної педагогіки». Учасниками конференції були: Жебровський Б.М., замісник Міністра освіти і науки України; Давидович А.Л., замісник начальника управління дошкільної освіти Міністерства освіти Республіки Білорусь; науковці, практичні психологи та педагоги. Представниками від Волині були: практичний психолог ДНЗ №7 Шах Т.Г., практичний психолог ДНЗ № 35 Філюк Н.П.

Учасниками піднімались важливі питання пренатальної освіти на різних етапах розвитку людини, роль пренатології в розвитку дитини, були висвітлені сучасні аспекти пренатальної педагогіки та психології.

Читать далее

«Семицвітка»

Група «Семицвітка»

Семицтвітка – Божа квітка: з неї райдуга зійшла, сині, жовті, білі квіти у один вінок сплела, щоби все довкруг цвіло, в мирі й радості жило!

Семицвітка… Це різнокольоровий віночок із Розумників і Розумничок, в якому дні за днями творяться розумні, добрі і щедрі діла на радість, честь і славу дитячого садочка «Лелітка».

Читать далее

«Барвінок»

Середня група   № 1  «Барвінок»

Наша група називається «Барвінок». Назва квітки означає: любов, ніжність, нескореність, перемога. Саме це ми виховуємо у своїх діток і працюємо за такими лініями розвитку:

  1. Фізичний розвиток. Стараємось виховати діток здоровими. Адже «В здоровому тілі – здоровий дух». Та оздоровлюємо за такими принципом «Сонце, повітря і вода – наші найкращі друзі».
  2. Соціально-моральний розвиток. Виховуємо дітей справжніми громадянами України. А це виховання починається з маминої колискової. Адже колискова – це пісня, колискова – це серце, колискова – це любов. Читать далее

«Калинка»

Калинко. Це гроно стиглих ягідок? чи суцвіття білих квіточок? А от і ні. Це колектив веселих, розумних, щирих вихованців дитячого садочка «Лелітка».

Інтереси цих дошкільнят досить різносторонні. Вони люблять творити, співати, танцювати і просто гратися.

Цим дітям ми віддаємо все своє тепло, ласку все найкраще, що можна віддати маленькій дитині.

Читать далее